Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Product Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-12-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Produkty Rx oraz OTC

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: PMR/01/2016

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie, wdrażanie oraz koordynacja działań dotyczących strategii marketingowych dla produktów z dziedziny min. kardiologii, diabetologii, psychiatrii, neurologii, ginekologii, urologii
    • Szkolenie, motywowanie oraz wsparcie w rozwoju zespołu przedstawicieli medycznych
    • Nawiązywanie i utrzymywanie bliskiej współpracy z liderami opinii rynku farmaceutycznego
    • Tworzenie i koordynowanie strategii handlowych w celach maksymalizowania sprzedaży powierzonych marek
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i partnerów biznesowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Mile widziane 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku , konieczne 2-3 letnie doświadczenie jako przedstawiciel medyczny z wybitnymi osiągnięciami
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
    • Entuzjazm, zaangażowanie oraz silna orientacja na cele i wyniki
    • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz umiejętność zjednywania poparcia dla swoich pomysłów
    • Kreatywność i oryginalność w działaniu połączona z umiejętnością pracy w zespole
    • Biegła znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie i piśmie)
    • Biegła obsługa pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Premię uzależnioną od wyników pracy
    • Opiekę medyczną
    • Kartę sportową – Benefit System
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Samochód służbowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Symphar Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.