Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Product Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-01-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nasza firma od ponad 25 lat realizuje kompleksowe usługi rekrutacyjne i doradcze dla biznesu. Koncentrujemy się na rekrutacji top managmentu, managerów i kluczowych specjalistów dla najważniejszych obszarów rynku. Wspieramy naszych Klientów w zakresie oceny kompetencji i potencjału pracowników, w obszarze outplacementu, opracowujemy programy rozwojowe i prowadzimy szkolenia skierowane do branży HR. W swojej ofercie mamy także usługi z zakresu Employer Brandingu, w tym międzynarodowe projekty jak Global Management Challenge i Enactus. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.

    Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    JP/SP/0119
     line

    Zadania:

    • analiza portfolio produktów firmy i wyników sprzedaży poszczególnych produktów,
    • analiza konkurencji i jej bieżących działań marketingowych,
    • rekomendacja struktury produktowej i ich pozycjonowania cenowego,
    • tworzenie cennika w zakresie oferty produktowej i projektu wizualnego,
    • przygotowywanie treści i prowadzenie szkoleń produktowych dla zespołu oraz dla klientów,
    • tworzenie koncepcji akcji sprzedażowych, odpowiadających za bieżące wyniki,
    • analiza wyników akcji sprzedażowych i rekomendacja ich optymalizacji,
    • tworzenie koncepcji akcji marketingowych dla poszczególnych marek z port folio,
    • współpraca i opracowywanie briefów kreatywnych dla agencji reklamowych,
    • nadzór nad powierzonym budżetem w zakresie akcji marketingowych,
    • budowanie relacji z przedstawicielami branży poprzez wizyty w terenie.

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z produktem o parametrach technicznych (znajomość branży optycznej, optometrii będzie dodatkowym atutem),
    • umiejętność dokonywania strategicznych analiz rynku i tworzenia rekomendacji dotyczących komunikacji produktowej B2C i B2B,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność tworzenia i prezentowania niestandardowych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących produktu i rozwiązań,
    • zdolność kreatywnego myślenia i przełamywania schematów w celu tworzenia przełomowych rozwiązań,
    • kompleksowa wiedza na temat narzędzi marketingowych, ze szczególnym naciskiem na komunikację digital,
    • doskonała organizacja pracy w zakresie planowania i realizacji projektów zgodnie z ustalonym terminarzem.

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilną praca w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
    • pakiet licznych benefitów (możliwość zakupu akcji firmy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
    • praca w zgranym zespole specjalistów,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.
    bottom