Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Product Manager

ViDiS S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad powierzonymi grupami produktowymi

  • Zamawianie towaru oraz kontrola realizacji zamówień

  • Prognozowanie sprzedaży

  • Wyszukiwanie informacji o produktach i ich funkcjonowaniu

  • Aktualizowanie baz danych na potrzeby narzędzi sprzedażowych

  • Przygotowywanie raportów wg zadanego harmonogramu

  • Tworzenie opisów i innych tekstów promocyjnych

  • Wspieranie zespołu sprzedażowego oraz kluczowych klientów poprzez prowadzenie prezentacji produktowych

Nasze wymagania

  • Sprawna obsługa komputera i poruszanie się w pakiecie Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel (przykładowe zagadnienia: tabele przestawne, sortowanie, filtrowanie, formatowanie warunkowe, funkcje np. „wyszukaj.pionowo”, „suma.warunków”, „jeżeli”).

  • Proaktywna postawa, chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności

  • Skrupulatność, dokładność, samodzielność, komunikatywność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie materiałów promocyjnych i specyfikacji produktów w języku angielskim (sprawny B2, słownictwo branżowe przyjdzie z czasem).

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach ~ 8:00 – 16:00

Mile widziane

  • Rozumienie podstaw marketingu i mikroekonomii

  • Umiejętność pracy z tekstem (opisy produktów, drobne tłumaczenia)

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Doświadczenie w pracy z klientem w branżach związanych z IT/CE

To oferujemy

  • praca w zespole nastawionym na współpracę i partnerskie relacje

  • łatwe godzenie pracy z życiem prywatnym

  • pakiet niezbędnych szkoleń adaptacyjnych i rozwojowych

  • pakiety świadczeń socjalnych, pożyczki firmowe na atrakcyjnych warunkach

  • atrakcyjne warunki i narzędzia pracy

  • atrakcyjny apartament w Karpaczu do dyspozycji pracowników

  • wartościowe kursy dla pracowników, firmowe imprezy integracyjne, dofinansowanie do startów firmowych w imprezach sportowych

  • pracę w biurze na Bielanach Wrocławskich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • pikniki rodzinne

ViDiS S.A.

Nasza firma jest na polskim rynku dystrybutorem urządzeń audiowizualnych wielu znanych światowych marek. Produkty z naszej oferty sprzedajemy poprzez sieć dealerów, z którymi budujemy partnerskie relacje handlowe. Partnerstwo jest też kluczowym czynnikiem kształtującym relacje w naszym zespole, dzięki czemu lubimy zarówno naszą pracę jak i wspólną zabawę. Od października 2010 roku jesteśmy spółką giełdową notowaną na rynku NewConnect.

Siedziba naszej firmy znajduje się na Bielach Wrocławskich przy Logistycznej 4

Przewiń do profilu firmy