Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Produktu

Astat Sp.z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami oraz dostawcami,

  • Sporządzanie ofert,

  • Opracowywanie materiałów technicznych,

  • Tworzenie dokumentacji produktowej,

  • Bieżąca współpraca z Product Managerem,

  • Przeprowadzanie analiz konkurencji, branży i rynku.

Nasze wymagania

  • Status studenta (kierunki techniczne) lub ukończone technikum,

  • Umiejętności komunikacyjne,

  • Zaangażowanie w obowiązki,

  • Umiejętność czytania parametrów technicznych,

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie istniejącej na rynku od 30 lat.

  • Możliwość postawienia pierwszych kroków w karierze i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

  • Praca na ciekawym portfolio produktów.

  • Pomocny i zgrany zespół.

  • Wsparcie w trakcie wdrożenia.

  • Rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez systemy szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa ASTAT jest na rynku już 30 lat. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu oferowanych produktów, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami, a profesjonalne wsparcie techniczne jest jedną z największych zalet naszej firmy.

Oferujemy rozwiązania z takich dziedzin, jak:

- komponenty automatyki,

- szafy, obudowy i akcesoria,

- osprzęt kablowy,

- miernictwo,

- energetyka,

- jakość energii elektrycznej i zarządzanie energetyczne,

- kompatybilność energetyczna,

- nowoczesny budynek,

- taśmy i kleje przemysłowe.

Oferowane miejsce pracy dotyczy pracy w dziale Energetyka i Jakość Energii Elektrycznej, którego zakres działalności opisany został szczegółowo pod adresem https://astat-energetyka.pl/

Przewiń do profilu firmy