Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Product Orders Coordinator

Wilhelmsen Business Service Center sp. z o.o.

  • plac Rodła 9, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

plac Rodła 9

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie zapytań ofertowych oraz zamówień na produkty związane z przemysłem morskim i stoczniowym, otrzymanych od klientów z całego świata

  • Weryfikacja zapytań ofertowych/zamówień pod względem poprawności i kompletności danych

  • Weryfikacja mozliwości dostaw w portach na całym świecie

  • Wyszukiwanie i aktywne korzystanie z informacji zawartych w systemie, w celu weryfikacji niestandardowych zamówień składanych przez klientów

  • Emailowy kontakt z klientami lokalnych oddziałów Wilhelmsen Ships Service (pozyskanie niezbędnych szczegółów dotyczących zamówień, informowanie o zmianach/wymaganiach w zamówieniach etc.)

  • Ścisła współpraca z lokalnymi oddziałami Wilhelmsen Ships Service w Europie i Afryce

  • Współpraca z zespołami Order Processing Centre z Kuala Lumpur i Rio de Janerio

  • Budowa bliskich relacji z kolegami i koleżankami z zespołu oraz współpracownikami z całego świata

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub minimum rok doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2), która poza realizacją codziennych zadań umożliwi Tobie poznanie ciekawych osób z różnych części świata

  • Doświadczenie w pracy z systemami oraz znajomość pakietu Office będzie atutem

  • Umiejętność logicznego myślenia oraz klarownej komunikacji

  • Proaktywne i entuzjastyczne podejście wobec pojawiających się wyzwań w codziennej pracy

  • Dokładność i systematyczność oraz łatwość wykonywania różnorodnych zadań

  • Identyfikacja z takimi wartościami jak: team work, ciągły rozwój oraz szacunek dla różnorodności

To oferujemy

  • Udział w rozwoju działu Order Processing Center oraz istniejących w nim procesów

  • Możliwość uczestniczenia w nowoczesnych projekatch: Agile project managment, Robotic Process Automation (RPA), Inteligent Automation, mining process (Celonis)

  • Poczucie stabilności zapewnione przez konkurencyje wynagrodzenie oraz możliwość stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Pełne wdrożenie do pracy (Szkolenia z systemu i procesu w pierwszych tygodniach pracy, e-learnings, szkolenia produktowe - Twoi koledzy i koleżanki zadbają o to, abyś czuł się pewnie i komfortowo wykonując swoje codzienne zadania)

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Kulturę work life balance oraz akcje wspierające wellbeing – ważny jest dla nas Twój komfort

  • Udział w szkoleniach zarówno z kompetencji miękkich jak i specjalistycznych, który wspomoże Twój rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy

  • Benefity

  • Prywatna opieka medyczna (pakiet Premium)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Znaczący dodatek wakacyjny “Wczasy pod gruszą”

  • Karty przedpłacone na Święta

  • Kurs angielskiego w formie online

  • Nieograniczony dostęp do platformy e-learning na LinkedIn

  • Program poleceń pracowników

  • Owoce i warzywa w biurze

Wilhelmsen Business Service Center (WBSC) wchodzi w skład holdingu Wilhelmsen, który od ponad 160 lat jest światowym dostawcą usług i produktów dla branży morskiej. WBSC jest jedną z kilku zlokalizowanych w Szczecinie spółek Wilhelmsen i jako Centrum Usług Wspólnych świadczy usługi z zakresu wsparcia działalności biznesowej oraz finansów, HR i IT dla spółek będących częścią holdingu na całym świecie. Siłą WBSC jest atmosfera budowana przez zatrudnionych w nim ludzi, którzy jako specjaliści z zaangażowaniem i pasją dbają o wysoki poziom wykonywanych zadań oraz aktywnie uczestniczą w budowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów. Obecnie WBSC w Szczecinie zatrudnia ponad 160 osób i cały czas poszerza swoją działalność o kolejne obszary zarówno biznesowe jak i geograficzne.

W związku z przyjęciem nowych procesów do działu Order Processing Center poszukjemy kandydatów na stanowisko Junior Product Orders Coordinator.

Przewiń do profilu firmy