Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Product Owner (AUTOMATYKA)

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zlecenia i odbiory prac programistycznych

  • nadzór i kontrola podwykonawców w zakresie prac programistycznych

  • tworzenie dokumentacji projektowej i powykonawczej

  • tworzenie harmonogramów, ustalanie priorytetów prac, w tym przydzielanie i rozliczanie z wykonanych zadań w prowadzonych projektach

  • przygotowanie systemów wizualizacji w SCADA

  • rozwiązywanie problemów związanych z działaniem systemu typu SCADA

  • udzielanie wsparcia technicznego klientowi wewnętrznemu i zewnętrznemu z zakresu systemu SCADA

  • tworzenie dokumentacji AKPIA

  • dobór urządzeń kontrolno-pomiarowych

  • programowanie sterowników PLC

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyka lub elektrotechnika

  • znajomość i umiejętność programowania sterowników PLC

  • znajomość przemysłowych systemów komunikacji i wizualizacji

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu

  • duże umiejętności analitycznego myślenia

  • komunikatywność oraz otwartość na rozwój zawodowy

  • orientacja na cel

  • samodzielność i proaktywność w działaniu

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość urządzeń wykonawczych i pomiarowych z branży wodno-kanalizacyjnej

  • doświadczenie w branży IT, zwłaszcza w zakresie projektów IT związanych z oprogramowaniem

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • możliwość rozwoju poprzez udział w programie szkoleń wewnętrznych oraz szkolenia zewnętrzne związane ze specjalizacją

  • program sportowy ECOL ACTIVE

  • liczne akcję związane z ochroną przyrody:)