Oferta pracy

Junior Product Owner

Grupa Kapitałowa VOXO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Jako Grupa VOX nie budujemy pionów i hierarchii. Działamy zwinnie i elastycznie, choć nie nazywamy tego w oparciu o konkretną metodologię - wykuwamy własną drogę, którą ciągle udoskonalamy.

Inicjatywa, demokracja i wspólne szukanie rozwiązań - to wartości, które pozwalają nam budować stabilny i nierotujący zespół. Patrzymy na procesy globalnie a nie tylko wycinkowo, dlatego liczy się Twoja umiejętność szerokiego patrzenia, widzenia powiązań i zależności.

Myślisz zarówno o procesie, jak i produkcie końcowym, a przede wszystkim bliska Ci jest perspektywa KLIENTA.

Będziesz wspierał interdysycplinarne zespoły budowane wokół strumieni wartości. Praca projektowa i procesowa.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe

  • Można przypisać Tobie różne cechy, ale jednak „mistrz organizacji” przychodzi do głowy jako pierwszy

  • Kompetencje interpersonalne – wierzysz, że zawsze można się dogadać, czasem lepiej przez telefon niż formalnym mailem

  • Zdobywałeś pierwsze szlify w pracy projektowej i procesowej

  • Praca w interdyscyplinarnych i zmiennych zespołach wydaje Ci się ciekawsza niż wąska specjalizacja

  • Poznałeś systemy ERP i chcesz dalej na nich działać (my działamy m. in. na SAP)

  • MS Excel pomaga Ci zrozumieć rzeczywistość, a nie ją komplikuje

  • Swobodnie wykorzystujesz język angielski w codziennej pracy (min. B1)

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń i rozwoju zawodowego

  • Współpracę ze zgranym i współpracującym Zespołem

  • Zniżki na cały asortyment VOX – idealne, jeśli chcesz wyremontować, urządzić, odświeżyć swoje wnętrze

  • Dofinansowanie do dalszego rozwoju (szkoły w ramach naszej Grupy, ale nie tylko)

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i ciekawej kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi