Oferta pracy

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Junior Product Owner

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 21 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Analytics

Mile widziane

  • SEO

Twój zakres obowiązków

  • Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie opieka nad prawidłową konstrukcją backlogu, zgodnie z wymaganiami Senior Product Ownera

  • Aktualizacja i informowanie interesariuszy o zmianach w projekcie - odpowiedzialność za komunikację zewnętrzną projektu

  • Poszukiwanie synergii oraz możliwości współpracy pomiędzy zespołami

  • Odpowiedzialność za mniejsze projekty realizowane między zespołami

  • Przeprowadzanie stałych procesów projektowych (polityka wdrożeniowa, weryfikacja przedwdrożeniowa)

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w metodologiach zwinnych – wymagane minimum 2 lata doświadczenia w tym zakresie

  • Znajomość produktów digital – doświadczenie w pracy z serwisami internetowymi o małym lub średnim poziomie złożoności - idealnie jakbyś wcześniej prowadził /a swojego bloga np. na Wordpressie i rozumiał /a jak instalować wtyczki, postawić skórkę lub zainstalował WP na serwerze

  • Podstawowa znajomość narzędzie analitycznych na poziomie pozwalającym na swobodne odczytywanie danych – Google Analytics, Senuto, Ahrefs

  • Znajomość podstaw technicznego SEO – poziom kompetencji pozwalający na podstawową optymalizację produktu w tym zakresie

  • Podstawowa umiejętność definiowania i prowadzenia dialogu z zespołem developerskim na poziomie tworzenia i egzekucji zadań

  • Umiejętność konstruktywnego przeprowadzania groomingów - opis zadania, ryzyka, wycena

  • Generowanie własnych inicjatyw produktowych – liczymy na Twoją innowacyjność oraz kreatywność

  • Posiadanie kompetencji pozwalających na rozumienie i przetwarzanie potrzeb biznesowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy