Oferta pracy

Junior Product Owner

Oferteo Sp. z o.o.O firmie

  • plac Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Oferteo Sp. z o.o.

plac Konstytucji 3 Maja 3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • generowanie pomysłów na wzrost, osiąganie założonych KPI,

  • analiza danych, wyszukiwanie obszarów optymalizacji,

  • wyciąganie wniosków powdrożeniowych, analiza skuteczności działań,

  • przeprowadzanie badań z Użytkownikami,

  • dbanie o backlog produktów,

  • specyfikowanie zadań dla agencji UX, grafików, IT,

  • odbiór zadań od IT, weryfikacja podstawowych założeń projektu,

  • tworzenie map ścieżek Użytkowników,

  • aktywne uczestnictwo w Scrum Ceremonies.

Podział czasu pracy
40%

Generowanie nowych pomysłów

20%

Wyszukiwanie obszarów optymalizacji, analiza danych

20%

Przeprowadzanie badań z Użytkownikami

10%

Spotkania i planowanie działań

10%

Analiza skuteczności działań

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Otwartość na nowe trendy, ciekawość i zaangażowanie w poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • Umiejętność analizy konkurencji,

  • Umiejętność rozpoznania potrzeb i maksymalizacji wartości biznesowej,

  • Dobra organizacja pracy i przywiązanie do szczegółów,

  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na osiąganie celów zespołu,

  • Samodzielność w działaniu, zaradność,

  • Mile widziana znajomość narzędzia Google Anlytics i podstaw UX.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenia i wdrożenie,

  • Biuro w centrum miasta (obecnie praca zdalna),

  • Narzędzia niezbędne do efektywnej i satysfakcjonującej pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,

  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,

  • Możliwość współtworzenia nowatorskich rozwiązań,

  • Współpracę z doświadczonym zespołem w nowoczesnej i innowacyjnej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

Jeśli marzy Ci się praca dzięki której przyczynisz się do rosnącego zadowolenia oraz oszczędności czasu i pieniędzy Partnerów biznesowych oraz Klientów to praca w Oferteo.pl jest właśnie dla Ciebie!

W ramach bonusu dorzucimy także przyjemną atmosferę, pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz kilka innych atrakcji 😉

Oferteo.pl – lider na rynku internetowym poszukuje: Junior Product Owner.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy