Oferta pracy

Junior Product Specialist (m/f)

Westwing.pl

  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Westwing.pl

Twarda 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcami zagranicznymi i polskimi przy bieżących kampaniach handlowych,

  • Przygotowanie ofert w Excelu zgodnie w wymaganiami systemu e-commerce (zdjęcia, dane produktowe, opisy),

  • Wsparcie Product Managera w bieżących obowiązkach.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Excela,

  • Wielozadaniowość,

  • Odpowiedzialność, skrupulatność,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Pewność siebie w kontaktach z dostawcami,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

To oferujemy

  • Poznanie procesów i zasad panujących w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce),

  • Ciekawą pracę w niehierarchicznej i przyjaznej atmosferze,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji, w przyszłości możliwość rozwoju w kierunku Product Managera,

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenia grupowe, zniżki na produkty Westwing.

  • Cały proces rekrutacji przeprowadzony zdalnie.

  • Umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym.

  • Udział w wydarzeniach integracyjnych organizowanych przez firmę (obecnie głównie w formie zdalnej).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Westwing.pl

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy