Logo Pracuj.pl

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

HARDWARE DIRECT

Cybernetyki 9

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • DDD

  • SQL

  • ASP.NET

  • ASP.NET MVC

  • ASP.NET Core MVC

  • JavaScript

  • TypeScript

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu serwerowego, który obsługuje największe firmy w Polsce i Europie, takie jak: mBank, BMW, CCC, Zalando czy Credit Suisse. Z myślą o nich tworzymy webowy system e-commerce/B2B połączony z naszym autorskim systemem ERP.

Jako programista będziesz odpowiedzialny za tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji oraz utrzymywanie i rozwój istniejącego kodu. Jedną ze szczególnie ciekawych funkcjonalności będzie graficzny konfigurator serwerów.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji zgodnie z wytycznymi
  • rozwój i utrzymanie istniejącego kodu
  • współpraca z zespołem front-end i innymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • minimum 1-rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu C#
  • dobra znajomość platformy .NET, C# oraz technologii webowych
  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych
  • znajomość podejścia Domain Driven Design i CQRS
  • znajomość MS SQL Server lub T-SQL

Mile widziane

  • znajomość javascript, jQuery, typescript oraz frameworków JS (react, angular, vue itp)

Podział czasu pracy

75%

tworzenie nowych funkcjonalności

25%

rozwój i utrzymanie istniejącego kodu

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę (lub inne formy)
  • realny wpływ na projekt i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności
  • udział w rozwoju ambitnego produktu, z którego korzystać będą renomowani klienci

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

Pierwszy Etap - Rozmowa kwalifikacyjna

2

Drugi Etap - Zadanie praktyczne przy komputerze

Działamy w wielu obszarach technologii informatycznych i telekomunikacyjnych. Przewagę nad konkurencją zdobywamy za pomocą własnych rozwiązań softwareowych.

Junior Programista C# Developer, Cybernetyki 9, Mokotów, Warszawa