Oferta pracy

BIGCOM TOMASZ MORDEL

Junior Programista Developer PrestaShop

BIGCOM TOMASZ MORDELO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 11 lut 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PrestaShop

  • HTML

  • CSS

  • PHP

O projekcie

Tworzymy sklepy internetowe indywidualne, na zamówienie wg pomysłów klienta. Najpierw tworzymy grafikę i planujemy funkcje. Później tworzymy oprogramowanie na Prescie, wprowadzamy zmiany, podłączamy wtyczki. W trakcie pracy nad projektem organizujemy burze mózgów i narady online.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie sklepu w oparciu o PrestaShop

  • wdrażanie grafiki

  • tworzenie CSS

  • podłączanie wtyczek

Nasze wymagania

  • wykonanie co najmniej jednego sklepu na Preście

  • solidność

  • chęć rozwoju

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 11

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Jeśli szukasz dobrej rozwojowej pracy z dobrymi zarobkami - dołącz do naszego zespołu. Jest nas 11 programistów i pracujemy dla takich firm jak Grupa Specjał, Nasz Sklep, Handlopex i 987 innych firm.

Jesteśmy małym zespołem fajnych programistów i grafików. Zapraszam Cię do naszego zespołu, wyślij CV :-).

Przewiń do profilu firmy