Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior - Programista / Developer technologii SAP BI

SMAPPS sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Tytusa Chałubińskiego 9
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SMAPPS sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 9

Warszawa

Nasza firma ma swoje początki w 2014, aktualnie siedziba firmy to Warszawa w Polsce. Specjalizujemy się w nowoczesnych aplikacjach biznesowych, rozwiązaniach chmurowych oraz technologiach Big Data. Posiadamy wieloletnie doświadczenia w biznesie (różne branże jak finanse, opieka zdrowotna, farmacja, produkcja, logistyka, energetyka) oraz w technologiach IT gwarantujących osiągniecie oczekiwanych wyników co do zakresu, czasu i budżetu.

Zadania:

  • wdrażanie nowych funkcjonalności oraz rozszerzanie istniejących systemów SAP;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • uczestniczenie w międzynarodowych projektach;

Nasze oczekiwania:

  • ambicja i chęć uczenia się nowych technologii SAP z obszaru BI;
  • mile widziane doświadczenie w branży IT;
  • znajomość języków programowania;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pisanie i czytanie dokumentacji technicznej;
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • orientacja na rozwiązania;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • rekrutację on-line;
  • niepowtarzalną okazję nauki technologii SAP jednego z największych w Europie producentów i dostawców oprogramowania klasy ERP oraz BI;
  • udział w ambitnych projektach realizowanych dla klientów z całej Europy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym;
  • pracę z domu ( z uwagi na pandemię na chwilę obecną będzie to preferowana forma współpracy );
  • elastyczny czas pracy;
  • miłą atmosferę, nieformalny dress code;

Ogłoszenie archiwalne