Oferta pracy

Junior Programmatic Technical Account Manager

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Żwirki i Wigury 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z Wydawcą/Product Ownerem i całościowa opieka nad wydawcą/serwisem/produktem.

  • Rozliczenia kontrahentów/wydawców (wystawianie FV, korekty).

  • Praca w poszczególnych SSP, przygotowanie konfiguracji, rozwiązywanie problemów technicznych itp.

  • Bieżąca optymalizacja przychodów z kanału programmatic.

  • Pozyskiwanie nowych Wydawców.

  • Przeprowadzanie testów programmatic: produktowych/layoutu/technologicznych, analiza wyników i rekomendacje zmian.

  • Monitoring i analiza powierzchni reklamowej pod kątem efektywności sprzedaży automatycznej w modelu RTB.

  • Optymalizacje produktowe służące efektywniejszej monetyzacji powierzchni.

  • Przygotowywanie analiz, raportów, prezentacji.

Nasze wymagania

  • Znajomość platform SSP.

  • Zrozumienie ekosystemu reklamowego online.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne.

  • Dobra znajomość programu Excel, w tym tabel przestawnych.

  • Otwartość na naukę nowych technologii, nowych produktów.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta przy rozwiązywaniu technicznych problemów,

  • Doświadczenie w firmach technologicznych Adtech (takich jak wydawcy internetowi, dostawcy DSP, dostawcy usług SSP, sieci reklamowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Wirtualna Polska - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Przewiń do profilu firmy