Oferta pracy

Junior Project Coordinator

ASTEK Polska

umowa o pracę
8 00010 899 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 60016 800 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja rozwiązywania problemów przez zespoły R&D

  • Regularne raportowanie stanu projektu, w tym raporty dotyczące najważniejszych i krytycznych problemów

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności projektów i zapewnianie terminowego i dokładnego rozwiązywania problemów

  • Codzienna współpraca z lokalnymi biurami i centralą Klienta

  • Rozwiązywanie problemów napotkanych w procesie utrzymania oprogramowania

  • Zbieranie i prezentowanie wiedzy na temat elektroniki użytkowej Klienta i konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum rok)

  • Umiejętność analizowania danych i raportowania

  • Biegłość w obsłudze programów MS Excel i PowerPoint

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2 lub wyższy)

  • Zdolność do pracy wielozadaniowej z nastawieniem "can-do"

  • Wykształcenie wyższe

  • Wiedza na temat produktów elektroniki użytkowej

Mile widziane

  • Znajomość języka VBA i makr w Excelu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne