Logo Pracuj.pl

Junior Project Engineer

Michael PageO firmie

  • Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkująca artykuły kosmetyczne / higieniczne, która w swoim polskim oddziale w Świdnicy zatrudnia powyżej 500 osób. Obecnie jest na etapie poszerzania struktury Działu Inżynieryjnego o nowych Inżynierów zainteresowanych kompleksowym programem szkoleniowym.

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja / wdrażanie projektów inżynieryjnych
  • stały kontakt z zespołami inżynieryjnymi, dostawcami maszyn
  • tworzenie harmonogramu projektu
  • kontrola zakresu projektu (comiesięczne raportowanie stanu realizacji projektów)
  • kontrola kosztów, wybór dostawców, przygotowanie wymagań i umów
  • przygotowanie planów instalacji maszyn (rysunki w AutoCAD)
  • kontrola dokumentacji powykonawczej
  • koordynacja instalacji maszyn w fabryce (koordynacja firm podwykonawczych)
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn / Automatyka
  • min. rok doświadczenia zdobytego w firmie produkcyjnej (preferowane doświadczenie zdobyte na zbliżonym stanowisku)
  • dobra znajomość j. angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację)
  • kompetencje organizacyjne, analityczne i komunikacyjne
  • znajomość obsługi AutoCAD na dobrym poziomie
  • znajomość pakietu Microsoft Office

Pracodawca oferuje

  • liczne szkolenia i indywidualny plan rozwoju zawodowego (np. w obszarze project managementu)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowej firmie ze znanym i lubianym brandem :-)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia oraz premia roczna
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy częściowo zdalnej
  • prywatna opieka medyczna i opieka stomatologiczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty
  • Fundusz Socjalny - dodatkowe świadczenia socjalne
  • PPK z uwzględnieniem dodatkowej dopłaty ze strony pracodawcy
  • firmowa kantyna (a w niej obiady za 1 PLN)
  • programy premiujące frekwencję oraz staż pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa biblioteka
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Aktualne oferty pracodawcy
JN -012023-5905108

Junior Project Engineer, Świdnica