Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Project Manager – branża technologiczna

IMS S.A.

umowa o pracę
5 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

IMS S.A.

Mierzeja Wiślana 11

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów związanych z wdrażaniem i utrzymaniem usług u klientów spółki

  • Wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania ofert sprzedażowych, doboru rozwiązań dostępnych w portfolio spółki jak również potencjalnych dostawców usług

  • Przygotowywanie wycen, harmonogramów oraz utrzymywanie poprawnej relacji z dostawcami

  • Koordynowanie prac podwykonawców podczas wdrażania i utrzymanie projektu

  • Monitorowanie postępów realizacji projektów oraz ich raportowanie

  • Monitorowanie jakości świadczonych usług

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • znajomość podstaw środowiska Linux

  • posiadanie wiedzy ogólnej z zakresu informatyki

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z systemami audio-video

  • kreatywność, komunikatywność i zaangażowanie

  • umiejętność organizacji czasu pracy, operatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • poziom języka angielskiego B2 , sporadyczny kontakt z obcojęzycznymi klientami

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Możliwość rozwoju w firmie w wielu kierunkach od technicznych po handlowe

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Udział w projektach realizowanych przez firmę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim z podaniem w tytule korespondencji nazwy stanowiska klikając przycisk Aplikuj.

IMS S.A.

Firma IMS r&d jest częścią grupy IMS S.A. w której pełni funkcję innowacyjnej firmy technologicznej. Dostarczamy rozwiązania interaktywne dla działów marketingu w centrach handlowych i branży retail. Wdrażamy i zarządzamy systemami Digital Signage, aplikacjami interaktywnymi w oparciu o ekrany dotykowe, aplikacjami mobilnymi i systemami multimedialnymi. Projektujemy rozwiązania, które z powodzeniem wdrażamy na rynku polskim i zagranicznym.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Project Manager

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Przewiń do profilu firmy