Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Project Manager

INELO Polska Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzór nad przygotowaniem projektów,

  • Weryfikacja potrzeb użytkowników, odpowiedzialność za planowanie i realizację zadań w projek-tach,

  • Administracja portfelem projektów,

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,

  • Raportowanie przebiegu projektów: bieżący nadzór nad jakością, terminowością i wykorzystaniem budżetu realizowanych działań,

  • Realizowanie projektu zgodnie z metodyką oraz rozwijanie jej w organizacji

  • Udział w rozwoju i stałe doskonalenie biura projektów, metodyk zarządzania projektami oraz narzędzi projektowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu projektami – minimum 6 miesięcy,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu,

  • Znajomość metodyk i narzędzi do prowadzenia projektów,

  • Dociekliwość, zdolność łączenia różnych wątków,

  • Samodzielność i branie odpowiedzialności za podejmowane decyzję,

  • Zdolność do zmiany oraz szybkiego dostosowywania się do nowych sytuacji, zmian kierunku i zmiany priorytetów,

  • Myślenie analityczne, umiejętność dostrzeżenia szerszej perspektywy dla projektu,

  • Nieszablonowe podejście - szukanie nieoczywistych rozwiązań,

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i z wieloma zadaniami jednocześnie.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy ze SCRUM

To oferujemy

  • Pracę przy projektach mających znaczący wpływ na rozwój organizacji,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę zdalną bądź model hybrydowy – w zależności od preferencji,

  • Pracę w doświadczonym i kreatywnym teamie, co za tym idzie duże możliwości rozwoju zawo-dowego,

  • Współudział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań,

  • Realny wkład w tworzenie i rozwój działu projektowego,

  • Dodatkowe benefity: zajęcia z języka angielskiego, kartę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej.

Inelo – jesteśmy wiodącą na rynku europejskim firmą, produkującą oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców – 4Trans®, urządzenia do pobierania danych oraz zaawansowany system satelitarnej lokalizacji pojazdów GBOX.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś osobą, którą charakteryzuje chęć rozwoju i stałego doskonalenia, a dodatkowo nie boisz się odpowiedzialności za realizację projektów – i posiadasz doświadczenie w ich prowadzeniu - zapraszamy do procesu rekrutacji na stanowisko Junior Project Managera.