Logo Pracuj.pl

Junior Project Manager | Dział: Design & Build

Colliers International Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Colliers International Poland Sp. z o.o.

Uniwersytecka 13

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektem
  • Monitorowanie kosztów oraz zmian
  • Nadzór, weryfikacja oraz koordynacja prowadzonych prac
  • Udział w koordynacjach z inwestorem, inspektorami i podwykonawcami
  • Koordynacja procesu projektowego
  • Monitorowanie procesu fakturowania i płatności
  • Organizowanie i porządkowanie danych elektronicznych
  • Koordynacja przygotowania dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Jesteś zainteresowany/a pracą nad cały etat
  • Jesteś zainteresowany/a wiedzą techniczną, formalną i technologiczną
  • Masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska
  • Masz minimum 1 rok doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office oraz AutoCad

To oferujemy

  • Możliwość pracy przy automatyzacji procesów wykonawczych
  • Możliwość pracy przy projektach BIM
  • Premie od zrealizowanych projektów
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, 6 dodatkowych dni urlopu dla rodziców rocznie
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanymi przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

W związku z szybkim rozwojem działu oraz dużą ilością nowych projektów poszukujemy nowej Koleżanki/nowego Kolegi do wsparcia zespołu.

Junior Project Manager | Dział: Design & Build, Uniwersytecka 13, Katowice