Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Project Manager Fit Out

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTERBIURO sp.  z o.o. istniejąca na rynku od 1999 r. o dużym doświadczeniu w branży kompleksowej realizacji wnętrz biurowych i przestrzeni komercyjnych
    poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Analiza dokumentacji projektowej
    • Sporządzanie przedmiarów z dokumentacji oraz wizji lokalnej
    • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert
    • Asystowanie w nadzorze procesu realizacji na poszczególnych etapach
    • Asystowanie w procesie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekt
    • Pomoc w przygotowaniu kosztorysów i rozliczeniu finansowym projektów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa
    • Chęć rozwoju w dziedzinie kompleksowych realizacji powierzchni biurowych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie
    • Dyspozycyjność
    • Biegła obsługa komputera  niezbędna do wykonywania wyżej wymienionych zadań
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne i adekwatne do umiejętności i wyników wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju i realizowania zawodowych ambicji

    CV prosimy przesyłać klikając:

    W tytule podając "Junior PM".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się  z wybranymi kandydatami.