Oferta pracy

Junior Project Manager Fotowoltaika

R.Power Sp. z o.o.

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Project Managerem

  • Udział w zapewnieniu prawidłowego przebiegu procesu realizacji projektu

  • Koordynowanie komunikacji związanej z projektem

  • Monitorowanie realizacji projektu na podstawie harmonogramu i raportowanie postępu

  • Przygotowanie i udział w spotkaniach Komitetu Sterującego

  • Kontakty i współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w Firmie

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów

  • Opracowanie, dystrybucja i archiwizacja dokumentacji

  • Udział w projektach na etapie opracowania analizy biznesowej

  • Udział w opracowaniu dokumentacji oraz analiz

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność)

  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego

  • Duża samodzielność i odpowiedzialność

  • Nastawienie na realizację celu

  • Zainteresowanie tematyką zarządzania projektowego

  • Biegła znajomość obsługi MS Office w szczególności Excel

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej

  • Znajomość praktyczna znajomość AutoCAD

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i benefity

  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji poprzez ciekawy program szkoleń

  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy, w tym również przy inwestycjach na zagranicznych rynkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem (ok. 15-30 min)

3

Spotkanie rekrutacyjne z Kierownikiem Działu i Rekruterem

4

Spotkanie rekrutacyjne z Kierownikiem wyższego szczebla

5

Decyzja i oferta

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na europejskim rynku wielkoskalowej energetyki słonecznej. Budujemy czystą, lepszą przyszłość, bo wiemy, że energia odnawialna - w szczególności fotowoltaika - mają kluczowe znaczenie dla zdrowego postępu i poprawy sytuacji klimatycznej. Należymy do grona liderów tych zmian.

Przewiń do profilu firmy