Oferta pracy

Junior Project Manager IT

ROHLIG SUUS Logistics S.A O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Technologie, których używamy

Wymagane

  • zarządzanie projektami IT

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i koordynowanie projektów w roli młodszego kierownika projektu

  • Zarządzanie zależnościami pomiędzy projektami a docelową architekturą IT

  • Zarządzanie ryzykiem i problemami w ramach projektu

  • Prowadzenie spotkań po każdym etapie wdrażania projektu i wyciąganie wniosków z przeprowadzonych prac/etapów wdrożeń

  • Wsparcie kierowników projektów z innych jednostek firmy w zarządzaniu projektami

  • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych

  • Bliska współpraca z działem IT

  • Prowadzenie i koordynacja testów oraz szkoleń

  • Prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji wdrożeniowej

  • Współpraca z dostawcami systemów

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT,

  • Mile widziana znajomość metodyk projektowych PMI, Prince2, Agile PM, Scrum, Kanban,

  • Mile widziana znajomość narzędzi do raportowania typu Jira, MS Project, Confluence, ClickUp,

  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany, elastyczność

  • Chęć intensywnego rozwoju własnego w dziedzinie zarządzania projektami

To oferujemy

  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Umowa o pracę

  • Szeroka baza szkoleń

  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego

  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych

  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

ROHLIG SUUS Logistics S.A

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy