Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Project Manager

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie projektów i inicjatyw w obszarze operacyjnym InPost

  • Współrealizacja strategicznych projektów międzynarodowych, udział we wdrażaniu nowych inicjatyw biznesowych

  • Podejmowanie samodzielnych inicjatyw w ramach realizacji projektów

  • Przygotowywanie spotkań zespołów projektowych i aktywne uczestnictwo

  • Przygotowywanie prezentacji na komitety sterujące i spotkania top managementu

  • Bieżąca współpraca z doświadczonym Kierownikiem Zespołu w ramach realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Project

  • Wiedza z obszaru zarządzania projektami IT

  • Kilkumiesięczne doświadczenie w prowadzeniu projektów

  • Znajomość metodologii projektowych i systemów do prowadzenia projektów

  • Biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Umiejętność planowania, samodzielnego działania w złożonym i dynamicznym środowisku pracy

  • Orientacja i zrozumienie biznesowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym systemem wynagradzania

  • Dofinansowane benefity, bo Twoja dobra kondycja jest dla nas ważna (sport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy