Oferta pracy

Junior Project Manager

WHITE SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Młodszy specjalista (Junior)
Tworzymy i rozwijamy efektywny biznes oparty na harmonii, partnerstwie, zaufaniu i pozytywnych relacjach. W WHITE SOLUTION wyznajemy te wartości w działalności firmy, a także przenosimy je w sferę realizowanych projektów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy WHITE SOLUTION, poszukujemy kolejnych kandydatów do pracy w naszych zespołach. Wszystkie osoby, które wraz z nami chcą tworzyć unikatowe na rynku farmaceutycznym projekty, spójne z wartościami naszych Klientów oraz wyprzedzające oczekiwania ich odbiorców, prosimy o wysłanie aplikacji na stanowisko:

(agencja pharmamarketingowa)
Numer ref.: (praca w Łodzi/praca zdalna)

Poszukujemy osób nastawionych na szybki rozwój, doskonale organizujących pracę własną, ale też odnajdujących się w zadaniach zespołowych. Osób, które będą czerpać satysfakcję ze współtworzenia rozwiązań dla Klientów farmaceutycznych, przygotowywania ofert, kontaktów i budowania relacji z Klientami oraz dostawcami. Szukamy osób błyskotliwych, które będą czuły się jak ryba w wodzie biorąc udział w wydarzeniach branży medycznej oraz współpracując z Liderami Opinii w Polsce i na świecie.

Koniecznie wyślij swoją aplikację jeśli masz wykształcenie wyższe (lub jesteś w trakcie studiów zaocznych), doskonale znasz pakiet MS Office, komunikujesz się w języku angielskim (dużym autem będzie znajomość angielskiego medycznego), nie przeraża Cię prowadzenie samochodu, jesteś dokładna/y, zorganizowana/y, komunikatywna/y i otwarta/y, potrafisz myśleć analitycznie, interesujesz się nieco branżą farmaceutyczną lub po prostu szybko się uczysz. Wyślij aplikację jeśli wykazujesz inicjatywę w działaniu, masz głowę pełną pomysłów, jesteś sympatyczna/y i pozytywna/y co najmniej tak, jak my.

Zadania osoby na stanowisku Junior Project Manager:

  • zarządzanie projektami
  • zarządzanie kosztami
  • działania w obszarze pharmamarketing
  • kontakt z Klientem i przygotowywanie ofert
  • kreacja stron internetowych, portali edukacyjnych
  • współpraca z grafikami, programistami i dostawcami
  • organizacja i obsługa webinarów
  • udział w konferencjach, kongresach, warsztatach (reprezentacja/obsługa)
  • współpraca i kontakt ze środowiskiem medycznym, towarzystwami naukowymi oraz z przedstawicielami medycznymi

Dołączając do nas udoskonalisz swoje umiejętności, a także rozwiniesz się w wielu nowych kierunkach. Będziesz miał/a szanse wskoczyć na właściwy tor zawodowy, zyskasz stabilność zatrudnienia i będziesz współpracować z pozytywnymi ludźmi z dobrą energią. Będziesz poznawać nowoczesne rozwiązania oraz współtworzyć sukces Klientów WHITE SOLUTION.

CV wraz z portfolio prosimy nadsyłać za pomocą Aplikuj.

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się
z wybranymi osobami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy