Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do QAH Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w: inż. Stefana Skrzywana 6, 93-588 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
QAH Sp. z o.o. Sp. k.

Junior/ Project Manager

QAH Sp. z o.o. Sp. k. O firmie

Inż. Stefana Skrzywana 6

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie kreatywnych konceptów reklamowych

  • udział w realizacji kampanii multichannel

  • zarządzanie komunikacją w ramach kampanii

  • współpraca z działami: medycznym, graficznym, multimediów i IT

  • bieżąca obsługa klientów agencji

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i chęć uczenia się w ramach powierzonych zadań

  • doświadczenie w realizacji projektów marketingowych

  • umiejętność budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz firmy

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • współtworzenie kampanii marketingowych dla brandów farmaceutycznych

  • know how z zakresu pharmamarketingu

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • współpracę z dużym zespołem energetycznych i pozytywnych osób

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu