Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Project Manager

HSV Polska Sp. z o. o.

Ulica Laskowicka 12

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole projektowym i koordynacja współpracy przy pozyskiwaniu nowych projektów,

  • tworzenie i wdrażanie planu projektu i zasobów potrzebnych do jego wykonania,

  • prowadzenie projektów zgodnie z procedurami IATF oraz ISO 9001 między innymi dla światowych liderów branży automotive,

  • bieżący kontakt z klientem w celu akceptacji rozwiązań oraz zmian,

  • monitorowanie postępów i raportowanie kluczowych KPI

  • przygotowywanie analiz, raportów, ofert, prezentacji itp.

  • wykonywanie dokumentacji projektowej, jej przepływ i archiwizacja

  • monitorowanie płatności klientów

  • dział w audytach klientów, audytach systemowych i przeglądach odbywających się w fabrykach HSV

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność zarządzania procesem produkcyjnym (doświadczenie jako inżynier procesu, inżynier R&D, wsparcie sprzedaży w firmie produkcyjnej)

  • doświadczenie w pracy nad wdrażaniem projektów

  • umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej (harmonogramów, budżetów)

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wyrobów styropianowych

  • udział w nowatorskich, międzynarodowych projektach realnie wpływających na bezpieczeństwo kierowców i innych użytkowników dróg;

  • liczne szkolenia branżowe doskonalące rozwój zawodowy

  • atrakcyjna premia roczna

  • prywatna opieka medyczna

  • karta sportowo – rekreacyjna

  • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego

  • atrakcyjne ubezpieczanie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

w HSV Polska Sp. z o.o. wytwarzamy produkty formowane np. z airpop® engineered air (EPS), EPP oraz w wielu innych wariantach technicznych. Naszymi klientami są zarówno czołowe międzynarodowe przedsiębiorstwa z branży AGD, elektroniki, motoryzacji i urządzeń, jak również wiele małych i średnich przedsiębiorstw, którym zapewniamy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasi klienci mówią nam, że jesteśmy elastyczni i znamy się na naszym fachu – nasz świat kręci się wokół nich!

Przewiń do profilu firmy

W OBECNYCH CZASACH JAKO NIELICZNI ZWIĘKSZAMY NAS ZESPÓŁ PONIEWAŻ WIERZYMY, ŻE SILNY ZESPÓŁ TO FUNDAMENT FIRMY