Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Project Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Importer kompletów pościelowych poszukuje:

    Wymagania:

    • zdolności handlowe
    • biegła obsługa MS Excel
    • samodzielność w pracy
    • znajomość języka angielskiego lub francuskiego
    • prawo jazdy kat. B
    Główny zakres obowiązków:
    • działania przy otwarciu nowego biura w Łodzi
    • tworzenie asortymentu produktów dopasowanych do potrzeb polskiego rynku
    • pozyskiwanie do współpracy przede wszystkim sieć sklepów "Biedronka"
    Oferujemy:
    • szkolenia w Belgii
    • praca w międzynarodowym środowisku biznesowym
    • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością rozwoju

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).