Logo Pracuj.pl

Junior Project Manager (OZE)

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

naszego Klienta – międzynarodowego koncernu energetycznego - poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Junior Project Manager.

Wybrana osoba dołączy do zespołu odpowiedzialnego za rozwój (development) projektów farm wiatrowych i/lub farm fotowoltaicznych w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój projektów farm wiatrowych oraz PV w Polsce od strony formalnej, technicznej i finansowej od etapu poszukiwania terenów pod inwestycje do etapu przekazania do zespołu konstrukcyjno-budowlanego
  • Koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi zespołami projektowymi ds. wyceny, komercjalizacji oraz inżynierii
  • Rozpoznawanie oraz zabezpieczenie terenów pod lokalizację farm wraz z infrastrukturą towarzyszącą
  • Inicjacja i koordynowanie procedur planistycznych, środowiskowych, przyłączeniowych i budowalnych związanych z realizowaną inwestycją
  • Monitorowanie decyzji urzędowych i procedur administracyjnych prowadzonych inwestycji
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu komunikacji ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w projekty

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe
  • 1-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania projektami związanymi z energetyką i lub budownictwem
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, koordynacji działań, ustalania priorytetów)
  • Prawo jazdy oraz gotowość do cyklicznych podróży na terenie Polski (średnio 2 razy w miesiącu)

Mile widziane

  • Doświadczenie w rozwoju/budowie inwestycji w rynku OZE (farmy wiatrowe, farmy fotowoltaiczne)

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.

Firmę Solid Bridge Solutions tworzy grupa osób od lat związana zawodowo z rynkiem doradztwa personalnego. Świadczymy kompleksowe usługi rekrutacyjne oraz dostarczamy efektywne rozwiązania z zakresu Executive Search.

Obecnie poszukujemy osób gotowych dołączyć do naszego zespołu, zainteresowanych kontynuacją rozwoju kariery zawodowej w obszarze doradztwa personalnego.

Cenimy samodzielność, umiejętność trafnego wyciągania wniosków, ambicję i poczucie humoru oraz jesteśmy w stanie to docenić.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr Ref: SBS/24/629/JPM

Junior Project Manager (OZE), Warszawa