Oferta pracy

Junior Project Manager

Arvato Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja projektów mających na celu wprowadzanie zmian w organizacji,

  • Wdrażaniem innowacji z wykorzystaniem metodologii zwinnej;

  • Koordynacja projektów infrastrukturalnych oraz wdrożenia usług dla nowych klientów w metodologii kaskadowej;

  • Zbieranie oczekiwań dotyczących prowadzonego projektu (np. wymagania, terminy, zakres prac);

  • Koordynowanie procesu analizy, planowania oraz realizacji postępów prac w projektach;

  • Zabezpieczanie pojawiających się w trakcie projektu zagrożeń i poszukiwanie rozwiązań;

  • Przygotowanie planu, harmonogramu oraz budżetu projektów;

  • Dbanie o właściwą komunikację ze wszystkimi członkami grupy projektowej;

  • Przygotowywanie raportów o postępach prac w projekcie;

  • Reprezentowanie Arvato przed klientem zewnętrznym w ramach prowadzenia projektów;

  • Wsparcie procesów sprzedażowych oraz procesu wycen w ramach rozwoju biznesu Arvato.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość procesów logistycznych, zwłaszcza powiązanych z logistyką e-commerce;

  • Świetna komunikacja i umiejętność prowadzenia rzeczowego i skutecznego dialogu;

  • Umiejętność wczesnej identyfikacji ryzyk i samodzielne poszukiwanie rozwiązań;

  • Otwarty umysł i gotowość do poszerzania/ zdobywania nowej wiedzy;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów logistycznych i/lub produkcyjnych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę dzięki której będziesz mógł czuć się stabilnie i bezpiecznie

  • Kompleksowe szkolenie wstępne dzięki czemu będziesz w pełni przygotowany do podjęcia pracy

  • Bezpłatne szkolenia pozwolą Ci się wspinać po szczeblach kariery naszej firmy

  • U nas nie będziesz czekać na specjalistów medycznych, nasz pakiet prywatnej opieki medycznej pozwoli Ci na kontakt z lekarzem bez wychodzenia z domu

  • Korzystając z karty MultiSport będziesz mógł rozwinąć swoje hobby lub aktywnie wypocząć po pracy

  • Będziemy razem z Tobą świętować Twoje urodziny, dlatego mamy dla Ciebie wyjątkowy prezent!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Przewiń do profilu firmy

Junior Project Manager jest odpowiedzialny za koordynowanie projektów wdrożeniowych dla nowych oraz istniejących klientów ze szczególnym uwzględnieniem terminowości, budżetu i zakresu oraz oczekiwań wszystkich interesariuszy. Ponadto wspiera przełożonego w budowaniu przewagi konkurencyjnej poprzez wprowadzanie do portfolio Arvato Polska nowych usług związanych

z działalnością firmy.