Oferta pracy

Junior Project Manager

BIGRAM S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta – Fundacji GS1 Polska. Jest ona częścią GS1, globalnej organizacji rozwijającej najpowszechniej stosowany system standardów na świecie. Ich standardy umożliwiają organizacjom sprawną identyfikację, przechwytywanie i wymianę informacji.

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie projektów wdrożeniowych dotyczących wykorzystania standardów GS1 w technologiach IT (m.in. dotyczących technik automatycznej identyfikacji, RFID itp.),

  • udział w projektach mających na celu rozwój zastosowania standardów GS1 i nowych technologii,

  • poszerzanie wiedzy organizacji w zakresie nowych technologii i narzędzi wspierających transformację cyfrową w obszarze łańcucha dostaw,

  • budowanie i wzmacnianie relacji z dostawcami rozwiązań do automatycznej identyfikacji towarów w ramach prowadzonych projektów wdrożeń,

  • udział w pracach międzynarodowych grup roboczych mających na celu rozszerzenie możliwości zastosowania standardów GS1 w ramach nowych technologii.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość narzędzi i technologii wspomagających rozwój łańcucha dostaw,

  • wiedza z zakresu nowoczesnych rozwiązań technologicznych,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • praktyczna znajomość zasad prowadzenia projektów,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • doświadczenie we wdrożeniach systemów automatycznej identyfikacji towarów,

  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji projektowej.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę,

  • możliwość pracy hybrydowej,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

BIGRAM S.A.

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy