Junior Project Manager

AM WFH Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Specjalista

Wielkopolski Fundusz Hipoteczny to organizacja o poznańskich korzeniach, założona przez specjalistów działających na rynku nieruchomości. Działalność grupy opiera się głównie na budowie komercyjnych obiektów handlowych na wynajem oraz nieruchomości mieszkalnych.

W związku z intensywnym rozwojem grupy kapitałowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Wspieranie w sporządzaniu wniosków i zapytań do organów administracji architektoniczno-budowalnej i pokrewnych oraz korespondencji z powyższymi,
  • Kompletowanie dokumentów na potrzeby umów, projektów, budowy;
  • Sporządzanie załączników graficznych (rysunki AutoCad),
  • Wsparcie biurowe dla działu Koordynacji Projektów,
  • Wsparcie Projekt Managera w przygotowaniu analizy chłonności działek.

Wymagania:

  • Osoba godna zaufania i odpowiedzialna, posiadająca zdolność analitycznego myślenia oraz umiejąca pracować w zespole,
  • Wykształcenie architektoniczne, doświadczenie w projektowaniu mile widziane,
  • Obsługa komputera w zakresie organizacyjno-administracyjnym (Word, Excel etc.) oraz technicznym (AutoCAD),
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Przyjemną i partnerską atmosferę pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy