Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Project Manager (SEM)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 14.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    B.P.O. Poland jest firmą świadczącą kompleksowe usługi dla Klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie marketingu, reklamy, e-commerce, logistyki, rozwiązań IT, analiz biznesowych i obsługi klientów.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy współpracowników w roli:

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES ZADAŃ:

    • Definiowanie potrzeb biznesu i planowanie działań marketingowych dla kampanii SEM,
    • Koordynacja wdrożenia strategii marketingowej SEM i nadzór nad jej prawidłowo realizacją,
    • Monitoring i analiza działań konkurencji na rynkach zagranicznych,
    • Przygotowywanie analiz i raportów podsumowujących prowadzone działania,
    • Współpraca m.in. z działem analiz, IT i reklamy.

    • Chcesz rozwijać swoje umiejętności w SEM i masz pierwsze doświadczenie w tym obszarze,
    • Posiadasz silne umiejętności koordynacyjne i potrafisz realizować kilka zadań jednocześnie,
    • Jesteś samodzielny i doskonale organizujesz swoją pracę,
    • Jesteś energiczny, otwarty i komunikatywny,
    • Posiadasz zdolności analityczne,
    • Masz orientację na cele i angażujesz się w powierzone zadania,
    • Znasz język angielski min. na poziomie B2.

    KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI:

    • Innowacyjne projekty i możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • Luźna, nieformalna i pozytywna atmosfera współpracy,
    • Duże pole do samodzielności i realny wpływ na rozwój biznesu,
    • Nowoczesne biuro z atrakcyjną lokalizacją, firmowe strefy chill-out, świeże owoce i inne przyjemności… :)
    • Elastyczność czasu pracy i formy zatrudnienia,
    • Dofinansowanie do benefitów sportowych oraz możliwość objęcia prywatną opieką medyczną.

     Nie zwlekaj i wyślij swoje CV!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.