Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Project Manager

NICOLS Poland Sp. z o.o.

  • Trawniki (pow. świdnicki)

    Trawniki (pow. świdnicki), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie planów wdrożenia nowych produktu;

  • Przygotowanie planów wdrożenia zmian w istniejących produktach;

  • Przygotowanie planów wycofania istniejących produktów;

  • Analiza stoków, mająca na celu minimalne koszty wdrażania zmian na produktach;

  • Uzgodnienia z grupą projektową oraz klientami;

  • Walidacja grafiki opakowań z klientami i dostawcami;

  • Nadzorowanie 1-szej partii produkcji i jej akceptacja;

  • Wprowadzanie do systemu ERP danych umożliwiających planowanie, zakupy i produkcję;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, chemia i inne kierunki techniczne);

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania projektami (preferowane doświadczenie w firmach produkcyjnych i bezpośrednim kontakcie z klientem);

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego;

  • Umiejętność prowadzenia i nadzorowania wielu projektów;

  • Znajomość narzędzi MS Office, miło widziana znajomość Microsoft Dynamics 365 i Power BI;

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne: samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej, szczególnie pod presją czasu, umiejętność organizowania i koordynowania pracą zespołu projektowego, komunikatywność, umiejętność pracy z zespołem lokalnym i międzynarodowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Nicols is a leading manufacturer in the market of household and cleaning products: sponges, scouring sponges, wipes & microfiber wipes, air fresheners, toilet care products.

Nicols is one of the most important manufacturers of these specialty products on the European market.  Our experience, expertise and know-how in the area of household and cleaning products enable us to offer a wide selection of products both for our own brand and for private label and other manufacturers' brands.

Przewiń do profilu firmy

Brzmi interesująco?

Prześlij CV

Tytuł maila: PLM