Junior Project Manager w obszarze Reklamy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    B.P.O. Poland

    B.P.O. Poland jest firmą świadczącą kompleksowe usługi dla Klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie logistyki, rozwiązań IT, analiz biznesowych, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

     Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: PM/2018/MZ

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • obsługa kampanii reklamowych w kanale prasowym (planowanie, zakup powierzchni reklamowych, analiza i raportowanie wyników)
    • koordynacja projektów reklamowych (współpraca z zespołami marketingu i sprzedaży, grafikami, copywriterami oraz z zewnętrznymi partnerami)
    • współpraca z wydawcami prasowymi w Polsce i zagranicą
    • analiza rynku i konkurencji
    • udział w projektach rozwojowych i badawczych (opracowywanie testów, analiza wskaźników, potencjału rozwojowego dla reklamy)

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat
    • doświadczenie w zarządzaniu lub koordynacji projektów (biznesowych, marketingowych, rozwojowych)
    • doświadczenie w planowaniu i zakupie powierzchni reklamowej oraz we współpracy z wydawcami prasowymi mile widziane
    • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji
    • sprawne korzystanie z MS Excel
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i nastawienie na budowanie relacji
    • kreatywność, własna inicjatywa, nastawienie na szukanie rozwiązań
    • zaangażowanie oraz motywacja do zdobywania nowych doświadczeń w zakresie media planningu

    OFERUJEMY:

    • ciekawe projekty w najszybciej rozwijającej się firmie w Polsce
    • możliwość realizacji własnych pomysłów
    • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
    • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
    • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
    • elastyczne godziny pracy
    • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
    • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

     „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez B.P.O. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”
    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej zgody:
    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.