Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NuOrder Sp. z o.o. –  agencja komunikacji zintegrowanej (ATL / Digital / Media / Social)

    Miejsce pracy: Warszawa

    NuOrder:

    Agencja NuOrder oferuje usługi w następujących obszarach:

    • ATL (strategia, Big Idea, komunikacja ATL)
    • Produkcja digital (full)
    • Kampania mediowe (Internet + Social in house, TV poprzez partnerów)
    • Social Media (full)

    Nasz ponad 30 osobowy zespół pracuje w dwóch biurach - w Warszawie i Poznaniu

    Narodowa Loteria Paragonowa jest jednym z najbardziej znanych projektów, które wykonaliśmy i z którymi możesz nas kojarzyć.

    Nasi najważniejsi klienci:
    Amica, Amol, Bayer, Bosch, Danfoss, DecoMorreno, Kotlin, Kropelka, Ministerstwo Finansów, Maspex, Polpharma, Poxipol

    Twoje zadania:

    • Pomoc w przygotowaniu i realizacji:
      • produkcji digital - serwisów internetowych, platform e-commerce, nośników kampanii, mailingów, itd.
      • Produkcji ATL – np. spotów telewizyjnych
      • kampaniach mediowych
      • kampaniach zintegrowanych(łączących wszystkie nasze specjalizacje)

    Zależy nam na ambitnej osobie, która jest nastawiona na cel, chce się uczyć i zostać poważnym specjalistą.

    Wymagamy:

    • znajomości podstawowych pojęć marketingowych i digital
    • dużej samodzielności w działaniu i myśleniu
    • dobrej samoorganizacji

    Twoje dodatkowy atuty:

    • doświadczenie w produkcji digital
    • znajomość zagadnień zw. z front i back-endem
    • znajomość języka HTML
    • udokumentowana umiejętność zarządzania zadaniami i projektami

    Oferujemy:

    • pracę przy kampaniach integrujących wiele różnych narzędzi marketingowych
    • możliwość nauki pod okiem doświadczonego seniora
    • możliwość szybkiego rozwoju
    • pensję na start: 1600 – 3000 ( w zależności od poziomu kompetencji)

    Prześlij swoje CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na interesujące nas oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie NuOrder Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)