Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 09.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    mamy ofertę pracy w siedzibie naszej firmy

    Miejsce pracy: Warszawa
    top2

    OFERUJEMY CI

    Forma zatrudnienia:

    umowa o pracę

    • Praca z liderami rynku
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Świeże owoce i warzywa
    • Kafeteryjny system benefitów
    • Praca na zielonej Ochocie
    • Kawa i herbata bez ograniczeń
    • Wyjścia i imprezy integracyjne
    • Możliwość pracy zdalnej

    NASZE OCZEKIWANIA

    • Posiadasz doświadczenie na pozycji związanej
      z obsługą Klienta lub realizacją projektów,
    • Lubisz kontakt z klientami i potrafisz budować długofalowe relacje z nimi,
    • Potrafisz doskonale zarządzać swoim czasem
      i realizować zadania w terminie,
    • Czujesz się odpowiedzialny za dostarczenie ustalonych z Klientem celów i starasz się przekraczać oczekiwania,
    • Posiadasz dobrą umiejętność obsługi pakietu
      MS Office (zwłaszcza Excel i PowerPoint),
    • Posiadasz wykształcenie wyższe,
    • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (dodatkowy atut),
    • Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych.

    TWOJE ZADANIA

    Będziesz:

    • odpowiadał za współpracę z dedykowanymi Klientami i realizację celów projektu,
    • koordynował i wspierał działania rozproszonego zespołu sprzedaży,
    • monitorował i statusował realizację zadań,
    • dbał o terminowe raportowanie i rozliczanie projektu,
    • analizował dane, tworzył raporty i optymalizował koszty projektu.
    MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).
    bottom