Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Project Manager

Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.O firmie

Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.

Altowa 8

Warszawa

Dermomedica Group Sp. z o.o. to lider polskiego rynku w zakresie profesjonalnych, innowacyjnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmeceutyków medycznych o najwyższych stężeniach substancji aktywnych i przełomowych składnikach czynnych. Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce tak prestiżowych marek jak DERMAQUEST®, DERMOMEDICA®, NANOFRAX® DERMAMINERALS®

Mamy zaszczyt pracować z najlepszymi gabinetami kosmetologicznymi, obiektami typu medyczne SPA i dermatologami. Oferujemy prestiżowe zabiegi terapeutyczne, produkty profesjonalne, okołozabiegowe i detaliczne o ponadprzeciętnej skuteczności działania. DERMOMEDICA GROUP jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży beauty kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej.

Aktualnie do naszego biura zlokalizowanego w Warszawie (Ochota – Szczęśliwice) poszukujemy JUNIOR PROJECT MANAGERA, którego głównym zadaniem będzie koordynacja prac projektowych i ścisła współpraca z podwykonawcami (dostawami usług i systemów teleinformatycznych) oraz poszukiwanie nowych usług i ich dostawców odpowiadających na aktualne potrzeby biznesowe Spółki.

JUNIOR PROJECT MANAGER

Poszukujemy osoby samodzielnej, ponadprzeciętnie zorganizowanej, z rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi i zainteresowaniami skupionymi wokół rozwoju technologicznego, która jest gotowa podjąć współpracę w siedzibie spółki i wejść w tryb pracy opartej na realizacji projektów od już. Jeśli szybko uczysz się nowych rzeczy, działasz z werwą i energią – to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie prac projektowych i ścisła współpraca z podwykonawcami,
  • Współpraca w zakresie realizacji projektów informatycznych (CRM – SalesMenago, strona www - Magento, centrala telefoniczna – PBX)
  • Raportowanie błędów i koordynowanie ich rozwiązywania,
  • Poszukiwanie rozwiązań spełniających zapotrzebowanie biznesowe,
  • Wdrażanie systemów i usprawnień dla: ERP XL, Y.Shipping, MS Office, SalesMenago, Magento, itp.

Oczekiwane umiejętności i kompetencje:

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Wysoko rozwinięte myślenie analityczne,
  • Bardzo dobra umiejętność zarządzania czasem,
  • Proaktywność i zaangażowanie,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Biegła znajomość Excel, Outlook.

Mile widziane:

  • Znajmość: ERP XL, SalesMenago, Magento, HTML, CSS, JIRA by Atlassian,
  • Doświadczenie w pracy z projektami (uwaga: nie oczekujemy backgroundu z branzy IT – jeśli wiesz, że realizacja wielu projektów jednocześnie to Twój żywioł i potrafisz efektywnie współpracować z dostawcami usług i rozwiązań biznesowych = dowozić oczekiwane rozwiązania o czasie – wyślij nam swoje cv).

NASZA OFERTA:

  • Duża samodzielność i realny wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Kontrakt B2B/umowa zlecenie oraz wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Prywatna opieka medyczna, welcome pack oraz voucher urodzinowy
  • Atmosfera oparta na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • Docenienie współpracy i zaangażowania
  • Udział w wydarzeniach firmowych i integracyjnych

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy przejdą pozytywnie etap selekcji cv. Kolejnym krokiem w rekrutacji będzie spotkanie on-line.

Kandydatów prosimy o dołączenie do przesłanego cv informacji nt. prowadzonych i zrealizowanych z sukcesem projektów (w oddzielnym pliku PDF).

Ogłoszenie archiwalne