Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior project manager

High Profile Strategic Advisors Sp. z o.o.O firmie

High Profile Strategic Advisors Sp. z o.o.

Bielawska 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja zadań w ramach bieżącej obsługi Klientów Agencji,

  • przygotowywanie zestawień i analiz publikacji według określonych kryteriów,

  • przygotowywanie rekomendacji i planów działań dla Klientów,

  • pisanie informacji prasowych i artykułów,

  • monitorowanie efektów i raportowanie projektów,

  • monitoring mediów,

  • wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań i uczestnictwo w projektach

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w branży PR (inhouse lub w agencji),

  • zainteresowanie tematyką nieruchomości, finansów, doświadczenie w tym obszarze będzie dużym atutem,

  • styl pracy oparty na konsekwencji, dokładności, zaangażowaniu,

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów,

  • dobra komunikacja interpersonalna / łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy zespołowej,

  • otwartość i chęć poszerzania wiedzy z zakresu PR,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),

  • sprawne korzystanie z pakietu MS Office: Word, Power Point, Excel,

  • znajomość oraz sprawne poruszanie się po mediach społecznościowych

Mile widziane

  • umiejętność pisania zwięzłych, poprawnych językowo tekstów („lekkie pióro”),

  • znajomość pracy na urządzeniach Apple,

  • umiejętność prowadzenia profili Linkedin

To oferujemy

  • pracę przy projektach dla dużych i znanych firm,

  • rozwój i możliwość samorealizacji w dziedzinie PR,

  • pracę w zgranym zespole, w luźnej atmosferze,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę zlecenie

Jesteśmy jedną z czołowych, niezależnych agencji doradztwa komunikacyjnego oraz public relations w Polsce.

www.highprofile.com.pl

Przewiń do profilu firmy