Oferta pracy

Junior Project Manager

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów i programów (budowanie business case, planowanie, zarzadzanie budżetem, zarządzanie interesariuszami i komunikacją),

  • Zarządzanie planem projektu, ryzykiem i zagadnieniami,

  • Zbieranie wymagań i tworzenie specyfikacji funkcjonalności,

  • Wsparcie lub samodzielne prowadzenie analizy biznesowo-systemowej,

  • Analiza efektywności i realizacji założeń projektów,

  • Międzydziałowa współpraca m.in. z zespołami operacyjnymi, marketingu, prawnym, sprzedażowym,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług,

  • Tworzenie nowych procesów w odpowiedzi na potrzeby biznesowe, optymalizacja bieżących procesów,

  • Nadzór nad odbiorem, testowaniem i wdrażaniem wykonanych projektów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi, międzydziałowymi projektami,

  • Praktyczną znajomość różnych metodyk zarządzania projektami,

  • Umiejętność zarządzania zmianą,

  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy w dynamicznym środowisku,

  • Umiejętność argumentowania i negocjacji,

  • Umiejętność komunikacji z interesariuszami,

  • Proaktywna i samodzielna postawa w pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT,

  • Znajomość metodyk zwinnych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki - podstawa oraz przejrzysty system premiowy,

  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym,

  • Możliwość skorzystania z długoterminowego najmu auta na preferencyjnych warunkach po pierwszym miesiącu pracy,

  • Owocowe środy,

  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport po pierwszym miesiącu pracy,

  • Możliwość przystąpienia do programu MultiLife po pierwszym miesiącu pracy,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i awansu,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i przestrzeń na samodzielne działanie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy