Logo Pracuj.pl

Junior Project Manager

Dekra w PolsceO firmie

Dekra w Polsce

Konstruktorska 12a

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami ( w tym informatycznymi ) krajowymi oraz międzynarodowymi, w tym opracowanie/aktualizacja procesów oraz nadzór nad wdrożeniem/bieżącym funkcjonowaniem projektów
  • przygotowywanie danych statystycznych oraz prezentacji związanych z realizowanymi projektami wraz z koordynacją administracyjną
  • wsparcie zarządu w optymalizacji procesów oraz poprawie efektywności działania organizacji
  • wsparcie zarządu oraz kluczowego kierownictwa w przygotowaniu analiz rynkowych, sprawozdań dla centrali oraz regionu
  • wsparcie organizacyjne zarządu, planowanie spotkań, prowadzenie sprawozdań ze spotkań, nadzór na realizacją przydzielonych menadżerom zadań, etc.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy
  • zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z kadrą zarządzającą, managerami
  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Excel, Power Point
  • język angielski na poziomie zaawansowanym (B2/C1)
  • doświadczenie w marketingu mile widziane
  • inicjatywa, samodzielność w działaniu oraz wysoka kultura osobista
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne

Mile widziane

  • doświadczenie w firmach leasingowych, ubezpieczeniowych oraz organizacjach eksperckich

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • ciekawa praca w dynamicznym zespole
  • przyjazna kultura organizacyjna
  • pracę w standardowych godzinach biznesowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działamy od ponad 20 lat.

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Badamy wyroby i nadzorujemy inwestycje. Certyfikujemy systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu.

Pracujemy w biurach głównych we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz w biurach regionalnych w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Junior Project Manager, Konstruktorska 12a, Mokotów, Warszawa