Logo Pracuj.pl

Junior Project Manager

ISS Facility Services Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przepływem dokumentacji pomiędzy działami firmy oraz klientami i dostawcami
  • Planowanie, koordynowanie, prowadzenie i rozliczanie projektów
  • Kosztorysowanie i ofertowanie
  • Koordynacja realizacji projektów - ścisła współpraca z wykonawcą, inspektorami nadzoru i doradcami technicznymi
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami i dostawcami
  • Nadzór i koordynacja prowadzonych prac, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz procedur bezpieczeństwa klientów ISS
  • Dbałość o terminowe raportowanie i rozliczanie projektów
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej
  • Wsparcie prowadzenia projektów budowlanych zgodnie z wewnętrznymi procedurami ISS i klientów ISS

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia kosztorysów z branży ogólno-budowlanej / mile widzianej konstrukcji budynków
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie w realizacji projektów typy FIT-OUT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość oprogramowania pakietu MS Office, AutoCAD
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność delegowania zadań i odpowiedzialność
  • Umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje
  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje

ISS Facility Services Sp. z o.o.

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Junior Project Manager, Warszawa