Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do A1 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul. Grzybowskiej 4 lok. 138 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Project Manager

A1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

umowa o pracę, umowa zlecenie
2 6003 200 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 6003 200 netto (+ VAT) / mies.
  • Grzybowska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Grzybowska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

bieżąca obsługa akcji promocyjnych

wprowadzanie danych do bazy Excel

weryfikacja zgodności zgłoszeń z regulaminem promocji

wysyłka maili i obsługa zapytań telefonicznych od uczestników

przygotowanie raportów

Nasze wymagania

Wymagania:

co najmniej dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel

skrupulatność, rzetelność, dokładność i zaangażowanie

umiejętność pracy w zespole

umiejętność sporządzania raportów i zestawień

To oferujemy

Oferujemy:

Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

Możliwość realizacji własnych pomysłów

Duża elastyczność w podejmowaniu decyzji

Prace w miłej, „nie korporacyjnej” atmosferze.

Stabilne zatrudnienie

Atrakcyjny system wynagradzania przygotowany indywidualnie dla każdego kandydata.

O nas

Choć na rynku działamy już od kilkunastu lat, to wciąż się rozwijamy.

Nasza ekipa to zespół zgranych specjalistów, w którym znajdziemy zarówno starych wyjadaczy z bogatym doświadczeniem, jak i młode osoby, głodne kreowania świata według własnych wyobrażeń.

Dzięki temu łączymy innowacyjne podejście do marketingu ze sprawdzonymi wielokrotnie rozwiązaniami.

Jesteśmy agencją marketingu zintegrowanego i staramy się unikać zaszufladkowania.

Wolimy po prostu mówić, że tworzymy marketing - i robimy to dobrze!

Teraz zapraszamy do współpracy osobę, która chciałaby pomagać nam w sprawnej obsłudze akcji konsumenckich dla klienta, który jest światowym liderem w swojej branży.