Oferta pracy

Junior Project Manager

Savills Sp. z o. o.

aleja Jana Pawła II 22

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy koordynacji i nadzorowaniu projektów realizacji powierzchni biurowych dla Klientów Savills na podstawie aktualnego prawa, potrzeb Klienta oraz dokumentacji projektowej

  • Uczestnictwo w procesach odbiorów częściowych i końcowych

  • Doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych i wyposażenia lokali biurowych oraz handlowych;

  • Przygotowywanie i aktualizacja budżetów oraz harmonogramów prac, na podstawie projektu i planów przestrzeni biurowej bądź handlowej;

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi, organizacja procesu przetargowego i ocena wykonawców – w tym wsparcie Project Managera w pozyskaniu ofert, weryfikacji merytorycznej ofert, negocjacjach z wykonawcami, koordynowanie dokumentacji formalnej (umowa, protokoły, faktury)

  • Przygotowanie ofert, prezentacji, raportów w języku angielskim oraz polskim.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki – budownictwo, architektura, inżynieria środowiska, elektrotechnika);

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku / w branży nieruchomości

  • Jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim, który umożliwia swobodną komunikację i opracowanie dokumentacji biznesowej - ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa technicznego;

  • Dobrze operujesz w środowisku MS Office, MS Projects, AutoCAD;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji przy Rondzie ONZ;

  • Ciągły rozwój kompetencji poprzez dopasowane szkolenia;

  • Benefity Pracownicze: prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop