Oferta pracy

Junior Project Manager

Puro Hotel Development

aleja Jana Pawła II 22

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesu przygotowania nowych inwestycji budowlanych oraz prac remontowych

  • analizy kosztowe

  • współpraca z biurami projektowymi, weryfikacja dokumentacji projektowej

  • analiza zagadnień technicznych związanych projektowaniem i eksploatacją budynków

  • koordynacja przetargów, negocjacje oraz przygotowanie umów na roboty budowlane i dostawy

  • nadzór i koordynacja prac remontowych, modernizacyjnych w zakresie terminów, logistyki, odbiorów, rozliczeń

  • nadzór i odbiory jakościowe prac

  • współpraca z partnerami zewnętrznymi, konsultantami i urzędami

  • wspieranie procesów definiowania standardów technicznych w ramach sieci

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w przygotowaniu lub realizacji inwestycji budowlanych

  • wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne

  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej

  • umiejętność sporządzania wycen i znajomość cen na rynku budowlanym

  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • nastawienie na wielozadaniowość oraz gotowość o dalszego rozwoju zawodowego

  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w obszarze technicznym

  • znajomość pakietu Microsoft Office oraz Auto CAD,

  • umiejętność pracy zespołowej

  • mile widziane będą uprawnienia budowalne

  • mile widziane doświadczenie w realizacji obiektów hotelowych lub wysokiej klasy apartamentowców

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole

  • przyjazną, nieformalną atmosferę

  • umowę o pracę

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • zniżki na pobyty i usługi w hotelach PURO

  • realne możliwości budowania ścieżki rozwoju

  • biuro w centrum Warszawy

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscową architekturą każdy hotel stanowi jego integralną część.

PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie.

Przewiń do profilu firmy