Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Project Manager

YIT DEVELOPMENT sp. z o.o.

Nałęczowska 33

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem inwestycyjnym na etapie realizacji inwestycji mieszkaniowej

  • Wybór generalnego wykonawcy oraz negocjacja umowy

  • Odpowiedzialność za harmonogram i terminowość projektu

  • Nadzór nad budżetem projektu, w tym optymalizacja kosztów

  • Nadzór nad pracą Generalnego Wykonawcy

  • Odpowiedzialność za wysoki standard BHP

  • Współpraca z urzędami i pozyskiwanie decyzji administracyjnych

  • Doradztwo techniczne na etapie projektowania inwestycji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem na etapie realizacji inwestycji mieszkaniowej

  • Doświadczenie w nadzorowaniu pracy podwykonawców

  • Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo lub pokrewne

  • Znajomość jęz. angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • Zorientowanie na rezultat

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Nastawienie na rozwój osobisty

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną, kartę sportową oraz kartę lunchową

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość dofinansowania działań rozwojowych

  • Atmosferę tworzoną przez ludzi, którzy lubią swoją pracę

  • Środowisko pracy oparte na szacunku, pasji, współpracy i kreatywności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy

YIT jest największym deweloperem w Finlandii i jedną z najbardziej znaczących firm budowlanych w Europie Północnej. Zatrudniamy ponad 5500 specjalistów, jesteśmy obecni w 9 krajach.

YIT tworzy lepsze miejsca do życia. Łączymy historie, design i naturę. Nasze inwestycje w Polsce to m. in. Nordic Mokotów, Aroma Park, Nordic Sadyba, Dom Mehoffera, Parkur Residence oraz Żurawie.

Przewiń do profilu firmy