Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Project Manager

Unimot S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów IT w zakresie wdrożenia, upraszczania i automatyzacji procesów,

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji projektów,

  • Zapewnienie odpowiedniej formy i jakości przepływu informacji wśród interesariuszy projektu,

  • Monitorowanie oraz raportowanie terminów i postępów prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub związane z zarządzaniem projektami

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (w szczególności: Excel, PowerPoint)

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikacje (poziom B2)

  • Dyskretność, lojalność, zaangażowanie w pracę

  • Zdolności analityczne, wielozadaniowość, kreatywność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, kultura osobista, dynamika w działaniu

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt b2b

  • Narzędzia do pracy

  • Dofinansowanie do benefitów sportowych

  • Dofinansowanie do opieki medycznej

  • Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie grupowe

  • Udział w szkoleniach

Unimot S.A.

UNIMOT to niezależna multienergetyczna grupa kapitałowa, która oferuje swoim klientom hurtowym i detalicznym produkty paliwowe, gaz i energię elektryczną, pochodzącą m.in. ze źródeł odnawialnych. UNIMOT rozwija w Polsce sieć stacji paliw pod szwajcarską marką AVIA, która obecnie na polskim rynku liczy około 100 stacji, a także oferuje panele fotowoltaiczne pod marką AVIA Solar. UNIMOT to firma z 30-letnią historią, od 2017 r. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy