Oferta pracy

Junior Project Manager

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Do rekrutacji zapraszamy przede wszystkim osoby z ugruntowaną wiedzą oraz doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Doceniamy specjalistów/-tki z branży i oferujemy wysokie wynagrodzenie za zaangażowanie, kwalifikacje oraz osiągane wyniki. Jeśli zatem jesteś specjalistą/-ką w tym zakresie – zapraszamy do aplikowania.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Project Menagerem
  • Udział w zapewnieniu prawidłowego przebiegu procesu realizacji projektu
  • Koordynowanie komunikacji związanej z projektem
  • Monitorowanie realizacji projektu na podstawie harmonogramu i raportowanie postępu
  • Przygotowanie i udział w spotkaniach Komitetu Sterującego
  • Kontakty i współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w Firmie
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów
  • Opracowanie, dystrybucja i archiwizacja dokumentacji
  • Udział w projektach na etapie opracowania analizy biznesowej
  • Udział w opracowaniu dokumentacji oraz analiz

Wymagania:

  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność)
  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność
  • Nastawienie na realizację celu
  • Zainteresowanie tematyką zarządzania projektowego
  • Biegła znajomość obsługi MS Office w szczególności  Excel
  • Mile widziana znajomość znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej
  • Mile widziana znajomość  praktyczna znajomość AutoCAD

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce,
  •  Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy, w tym również przy inwestycjach na zagranicznych rynkach.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy