Oferta pracy

Junior Project Manager

UNIFEQ Europe Sp. z o.o.O firmie

5 000‐7 800 zł brutto / mies.
  • Flory 9
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

UNIFEQ Europe Sp. z o.o.

Flory 9

Warszawa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Polską firmą działającą na rynku zamówień publicznych. Produkujemy i dostarczamy umundurowanie oraz akcesoria dla służb mundurowych krajów Unii Europejskiej oraz NATO.

Opis stanowiska

  • Monitorowanie postępowań przetargowych UE i NATO, ze szczególnym naciskiem na  rynki niemieckojęzyczne
  • Współpraca z Project Managerem ds. rynków niemieckojęzycznych (Niemcy, Austria, Szwajcaria)
  • Analiza wymagań klienta
  • Tłumaczenie specyfikacji technicznych oraz innych dokumentów niezbędnych do złożenia oferty, praca przede wszystkim w języku niemieckim i angielskim
  • Opracowywanie wzorów przetargowych na podstawie wymagań klienta
  • Bezpośredni kontakt i współpraca z zamawiającym zarówno przy składaniu oferty jak i przy dostawie realizowanych produkcji
  • Codzienna komunikacja z biurem w Chinach
  • Współpraca z firmami logistycznymi oraz agencjami celnymi podczas realizowanych dostaw

​​​​​​Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia pracy jako Junior PM lub przy zamówieniach publicznych
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne
  • Dokładność i zaangażowanie
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w branży tekstylnej mile widziane
  • Dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w firmie działającej na rynku międzynarodowym
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • Miejsce na realizację własnych pomysłów
  • Pracę w centrum Warszawy w połączeniu z pracą zdalną na późniejszym etapie

Współpracę zaczynamy od 3 miesięcznego okresu próbnego, następnie umowy rocznej, po czym podpisujemy umowę na czas nieokreślony.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy