Oferta pracy

Junior Project Manager

Kiwi MarketingO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista
  • Chcesz zdobyć wiedzę i rozwinąć doświadczenie w branży reklamowej?
  • Chcesz współpracować ze znanymi markami, z którymi spotykasz się na co dzień w sklepach lub w telewizji?
  • Lubisz wyzwania i ambitne projekty?

Zapraszamy do aplikowania osoby otwarte na rozwój i ambitne, chętne wzbogacićdoświadczenie o pracę dla marek krajowych i zagranicznych.

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie zespołu projektowego w planowaniu i realizacji projektów marketingowych
  • Pomoc w komunikacji i opracowywaniu treści i działań promocyjnych na rzecz klientów
  • Uczestnictwo w procesie przygotowywania ofert handlowych dla klientów
  • Analiza rynku i konkurencji dla podmiotów współpracujących
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji firmowych
  • Udział w spotkaniach z klientami / partnerami biznesowymi
  • Współpraca z naszymi działami produkcyjnymi (Digital, DTP, TV).

WYMAGANIA:

  • Terminowa realizacja projektów i dobra organizacja własnej pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dbałość o szczegóły, nieszablonowe podejście do zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka komunikatywność i entuzjazm w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazną, a zarazem profesjonalną atmosferę pracy
  • Szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji wielu kreatywnych zadań

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy