Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Project Manager

MILBOR sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

MILBOR PMC to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą i integracją systemów automatyzacji w segmencie spożywczym. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Junior Project Manager.

Zakres obowiązków:
Wsparcie działu sprzedaży,
Tworzenie layoutów linii produkcyjnych,
Bieżący nadzór nad powierzonymi projektami,
Współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy
Współpraca z dostawcami,
Raportowanie postępu zarządzanych przez siebie projektów.

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie zdobywania,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Znajomość oprogramowania ZWCAD/AUTOCAD w stopniu co najmniej dobrym,
Umiejętności z zakresu prowadzenia projektów,
Bardzo dobra znajomość MS Excel,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ,
Znajomość języka hiszpańskiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
Umiejętność pracy pod presją,
Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
Ciekawe projekty realizowane dla polskich i zagranicznych klientów,
Możliwość zdobywania nowych doświadczeń w szybko rozwijającej się firmie,
Pracę w młodym, wspierającym zespole,
Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń.

Ogłoszenie archiwalne